חשמל חכם איכותי

//חשמל חכם איכותי
­
חשמל חכם איכותי - 1

חשמל חכם איכותי

חשמל חכם אלחוטי לבית קיים וחדש

טופ סינמה גאה להציג את מערכת חשמל חכם אלחוטית המובילה בתחומה בעיצוב עוצר נשימה וללא כל הכנות מיוחדת מצידכם או החשמלאי אשר מתאימה לכל בית בישראל.

בעידן המודרני של היום בית חכם הופך נפוץ יותר ויותר, אנו נמצאים כל הזמן בפיתוחים טכנולוגיים שנועדו להקל על המשתמש הסופי ללא כל הכנות מיוחדות מראש.

לנוכח הביקוש הרב בתחום החשמל החכם אשר נהיה סטנדרט בכל בית פרטי ודירות יוקרה גם לדירות 5, 4 ו 3 חדרים מגיע חשמל חכם אלחוטי במחיר שווה לכל כיס.

אין צורך בחציבות או הכנות מיוחדות בלוח החשמל בביתכם, ובכך אתם חוסכים אלפי שקלים בלוח חשמל יקר.

כיום לדוגמא אנו גרים בדירת 4 או 5 חדרים ויש לנו לא מעט מתגים בכניסה לבית ששולטים על הוילונות החשמליים שלנו או על התריסים תאורה בסלון במטבח ועוד…

והיינו רוצים לשלוט על צריכת החשמל שלנו וליפות את הבית במתגים מעוצבים והכל בלחיצת כפתור אחת, היום כבר אפשר ללא שום בעיה, פשוט מוציאים את המתג הישן שלכם לדוגמא (גביס) ובמקומו שמים מתג חכם שעובד רגיל כמו מתג רגיל רק עם תוספת מובנת בתוכו של יחידה אלחוטית שנונתנת לנו את האופציה לשלוט עליו מכל מקום, ככל שנסים יותר מתגים תיהיה לנו האפשרות לשלוט על יותר הפעלות בבית.

חשמל חכם אלחוטי לעסק או למשרד?

כיום ברוב המשרדים החדשים בהליך הבניה מכינים את החשמל החכם, אבל מה קורה במשרדים קיימים או שעברו שיפוץ קל בלבד, ניתן להתקין את החשמל חכם האלחוטי ללא שום בעיה בכניסה למשרד ובככל מקום שרוצים לחסוך בעלויות גבוהות של חשמל שאף פעם לא יודעים לכבות אותו או לכיבוי והדלקה כללים.

חיסכון בעליות לוח חשמל לעומת חשמל חכם רגיל:

כיום בשביל חשמל חכם צריך לוח מיוחד שנבנה אצל חוות לוחות כאשר כל הבקרים וספק הכוח מובנים בתוכו וכל מעגלי התאורה מגיעים ישר ללוח החשמל ובכך מייקרים לנו את לוח החשמל באופן משמעותי מבית רגיל.

בחשמל חכם אלחוטי אין צורך בלוח חשמל מיוחד או בהבאת כל מעגלי התאורה ללוח החשמל, פשוט מוציאים את המתג הרגיל מהקיר ושמים במתג חכם מהדלקה אחת עד 8 הדלקות במקום אחד, בעיצוב מרהיב ובגווני צבע שונים.

עורכים שיפוץ קל ורוצים לשדרג את חווית הסלון שלכם לחכם יותר ולשלוט עליו מהאייפון\אייפד?

היום כבר אפשר ובמחיר שווה לכל כיס, ניתן לשלב מתגי קיר מעוצבים וחכמים לכל בית חכם החל ממתג אחד ועד ל 50 מתגים, אתם קובעים את הכמות ותמיד תוכלו להוסיף עוד ללא כל הכנות נוספות מצידכם.

רוצים לקרוא עוד? היכנסו לבלוג בית חכם
צפו בפרוקיטים שלנו
לפרטים נוספים צרו קשר.

שתף ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook

פוסטים נוספים בבלוג

שתף ברשתות החברתיות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook

פוסטים נוספים בבלוג

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp chat